Nejběžnějším modelem spolupráce je stanovení fixního měsíčního paušálu, který garantuje údržbu a zachování funkčnosti stávajícího serverového řešení bez omezení hodin. Součástí měsíčního paušálu jsou veškeré činnosti, které je nutné vykonávat pro zajištění funkčnosti celého řešení a minimalizaci případných problémů. Mimo jiné se jedná o pravidelné aktualizace, kontrolu funkčnosti zálohování, pravidelnou kontrolu důležitých funkcí serveru, monitoring v režimu 24/7, dokumentaci a další. Nadpráce na serverech a stanicích jsou pak účtovány v hodinové sazbě. Díky tomuto modelu budete moci lépe předvídat Vaše náklady na IT.

Nebráníme se však i jiným typům spolupráce, které naplňují Vaše individuální potřeby.

Společnost Internity s.r.o. je na trhu informačních a komunikačních technologií od roku 2002. Již v prvních letech jsme dbali na to, abychom našim klientům poskytovali komplexní služby v oblasti IT infrastruktury a i v navazujících oblastech.

Naší filozofií vždy bylo dodávat našim zákazníkům kompletní funkční řešení, u kterého garantujeme výslednou funkcionalitu. Vždy se snažíme pochopit podnikání našich klientů a navrhovat jim taková řešení, která jim umožní rychlý a dynamický rozvoj v jejich oblasti podnikání. Naším cílem je stát se našim klientům dlouhodobým partnerem, na kterého se budou moci spolehnout zejména v rozhodujících situacích.